4WE6G Hidrolik Yön Valfi

Seri

4WE6G

Diş Ölçüsü

3/4"

Maksimum Basınç

320 Bar

Maksimum Debi

60 Litre/Dakika

4WE6G hidrolik valf, endüstriyel hidrolik sistemlerde önemli bir bileşen olarak kullanılır. Bu sistemler, sıvı basıncıyla çalışır ve çeşitli bileşenlere ihtiyaç duyar. 4WE6G valf, temel işlevleri yerine getirir.

Bu valf, dört yollu ve iki pozisyonlu bir yapıya sahiptir: açık ve kapalı. Bu pozisyonlar, hidrolik sıvının akışını kontrol eder.

4WE6G valfi, inşaat makineleri, endüstriyel makineler, otomasyon sistemleri, hidrolik presler gibi birçok uygulamada kullanabilirsiniz. Özellikle ağır sanayi alanlarında önemlidir.

Dayanıklılığı ve güvenilirliği, hidrolik sistemlerin zorlu koşullarda çalıştığı göz önünde bulundurulduğunda kritiktir. 4WE6G valf, yüksek kaliteli malzemelerle üretildiğinden, Uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Montajı ve bakımı kolaydır, işletmelere sistemlerini etkili bir şekilde yönetme ve bakım maliyetlerini düşürme imkanı sunar.

Sonuç olarak, 4WE6G hidrolik valf, endüstriyel hidrolik sistemlerin güçlü ve güvenilir çalışmasını sağlayan önemli bir bileşendir. Akış kontrolü, işlevselliği, dayanıklılığı ve geniş uygulama alanları ile endüstriyel sektörde tercih edebilirsiniz.

her marka ve modele uygun farklı ölçülerde hidrolik yön valfi tiplerimiz mevcuttur. Diğer ürünler için lütfen bilgi alın.

Son Eklenen Ekipmanlar

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldurun sizi arayalım.

დაგვიტოვეთ საკონტაქტო და დაგიკავშირდებით

შეავსეთ ქვემოთ მოცემული ფორმა და დაგიკავშირდებით.